Насловна / ВЕСТИ / За миг одмрзнете ги замрзнатите чешми во домот со лесен трик
loading...

За миг одмрзнете ги замрзнатите чешми во домот со лесен трик

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
11

Енормно ниските температури кои ја погодија и Македонија предизвикаа низа на проблеми во сите домови.
Еден од основните проблеми во зимскиот период е замрзнувањето на чешмите и цевките за вода. Ако и вие мака мачите со тоа погледнете го видеото во продолжение и веднаш почнете со акција.

Извор: reporter.mk

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
11

За Ljubomir Pepic

По потекло сум и роден во Велес. Јас сум еден од бифшите блогери.

Провери

Животна драма на познатата Тајчи: Мојот сопруг умира од рак, помогнете ни!

Like Like Love Haha Wow Sad Angry Сопругот на Татјана Камерон Тајчи (46) има рак …

Leave a Reply

Поддржете го Veles Press со кликнување на лајк close[x]