Насловна / ВИДЕО / Пико Таро с враќа со нов комичен хит со наслов I Like OJ
loading...

Пико Таро с враќа со нов комичен хит со наслов I Like OJ

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
1

Комичниот музички артист Пико Таро во новата година извади нов хит со наслов I Like OJ. Погледнете го сето тоа долу испод:

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
1

За Ljubomir Pepic

По потекло сум и роден во Велес. Јас сум еден од бифшите блогери.

Провери

Оргинален начин на запросување со делфини: Македонец ја запроси својата сакана во Дубаи! (видео)

Like Like Love Haha Wow Sad Angry 7 Младиот пар од Македонија кој веќе една …

Leave a Reply

Поддржете го Veles Press со кликнување на лајк close[x]