Ударни вести
Насловна / ВЕСТИ / (ВИДЕО) Русинка со ОГРОМНИ ГРАДИ ги излуде сите – Аца Лукас и рече дека е подобра риба од Карлеуша

(ВИДЕО) Русинка со ОГРОМНИ ГРАДИ ги излуде сите – Аца Лукас и рече дека е подобра риба од Карлеуша

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Во синоќешното издание на „Ѕвездите на Гранд“, општ хаос настана кога на сцената се појави Диана Михајловиќ (22) од Скобаља, а уште кога членовите на жирито слушнаа дека мајка и е Русинка, почна лудница.

Дина со својот секси настап и огромни гради ги остави сите без текст, а своето воодушевување не го криеше ни Аца Лукас кој и рече дека многу потсетува на Јелена Карлеуша на почетокот на кариерата, само што Диана е многу подобра риба од Јелена!

Се разбира, ни Карлеуша не пропушти можност да му возврати на Лукас…

Погледнете го настапот на Диана Михајловиќ (премотајте на 57:50):

Извор: reporter.mk

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
loading...

За Ljubomir Pepic

По потекло сум и роден во Велес. Јас сум еден од бифшите блогери.

Провери

ВИДЕО: Дете пристигнало на училиште со хеликоптер

Like Like Love Haha Wow Sad Angry Хеликоптерот од типот Робинсон R22 Бета слетал во …

Leave a Reply

Поддржете го Veles Press со кликнување на лајк close[x]