БЕЈБС

(ФОТО+18) ПОДГОТВЕТЕ СЕ! – Адријана Лима пиштол гола и никогаш поубава и по сексапилна

Супер моделот Адријана Лима ги изненади своите фанови на инстаграм со објавување на најпровокативната фотографија досега. Потполно неочекувано сексапилната Лима ги почасти своите фанови со фотографија на која има над 100.000 лајкови на нејзиниот инстаграм профил.

Читај повеќе

Порно актерка со македонско потекло повторно објави провокативни слики! (ФОТО 18+)

Атрактивната Анѓела Вештица повторно направи хаос на социјалната мрежа Инстаграм. Порно ѕвездата и старлета која инаку има македонско потекло, прво објави слика на која е свртена со грб, а како машка рака ја допира за задникот.

Читај повеќе

Зошто Кајли Џенер секогаш ги подигнува рацете на Инстаграм фотките?

Како 7-ма најмногу следена личност на Инстаграм, Кајли Џенер мора да се погрижи дека нејзините следбеници ќе имаат што да видат на нејзините фотографии. окму затоа, старлетата дури и си има своја поза по која смета дека е препознатлива. Ја нарекува „благо подигнување на раката“.

Читај повеќе

КОНЕЧНО: Ова се жешките фотографии на Северина за календарот на „Пелистерка“ (ГАЛЕРИЈА)

Пелистерка денеска го промовираше седмиот календар на компанијата, кој изминативе години стана нивниот заштитен знак, нетрпеливо очекуван секој декември Секој ден во текот на следната година може да почнува со Северина, најголемата балканска поп-ѕвезда, која како заштитно лице на „Пелистерка“ во следниве две години е ѕвездата на календарот на најпознатиот македонски бренд за вода за 2017 година. „Пелистерка“ денеска го промовираше седмиот календар на компанијата, кој изминативе години стана нивниот заштитен знак, нетрпеливо очекуван секој декември. Неколкудневното снимање за годинешниот календар се одвиваше во Загреб и во неговото создавање учествуваше 25-члена екипа од Македонија, Хрватска и од Словенија. Дванаесет беспрекорни фотографии на Северина, подигната од меурчињата на газираната „пелистерка“, кои даваат посебен шарм на навидум секојдневните активности. Играјќи со дуализмот на силните бои, секоја страница од календарот нуди свеж пристап во поп-арт стилот и навестува период на нови, визуелни изненадувања.

Читај повеќе

ФОТО: 24 тетоважи кои ќе ве натера да речиси заборавете на самите гради

Секој маж обожава жени кои имаат добро развијени гради. Погледенте ги овие 24 тетоважи по кои мажите речиси ќе ги заборават ќенските гради или ќе им останат во втор план:

Читај повеќе

Дамите открија која им е омилената секс-поза

Дамите велат дека нивната омилена секс поза е – мисионерската! Значи, жената е легната на грб, мажот е над неа, но… Не затоа што мажот го извршува поголемиот дел од „работата“ (добро, малку и поради тоа). Во оваа поза жените се чувствуваат многу интимни со партнерот. Можат да остварат контакт со очите, да го прегрнат, но и на неговото лице да „прочитаат“ дали му се допаѓаат допирите, дали ужива и дали е блиску до оргазам.

Читај повеќе

Згодната Ники Минаж во провокативна хаљина на VMA-s го истакна нејзиното тело и тоа без гаќички

Згодната Ники Минаж на овогодишните VMA-s se појави без долна облека и провокативна хаљина со која имаше проблем со својата хаљина па публиката полуде по нејзиното тело, поглендете ги сите слики испод:

Читај повеќе

ФОТО: Оваа раперка се отвори за Дрејк и го растури интернетот поради нејзиното тело

Таа само еднаш се отвори за Дрејк и сега секој знае нејзиното име. Таа има неверојатно тело и таа е една од нови и претстојните женски раперки. Таа е блиска со Дрејк но тој само и ја покажа вратата, вратата преко која требаше да оди за да стане познат. Таа има над 900.000 следбеници сега. И таа станува секоја ден се повеќе позната. Таа има талент. Не само убаво лице и убаво тело, но таа знае да рапува исто така! 

Читај повеќе

Откако ја покажа „заднината“, на ред дојде и „предницата“: ЈК (ФОТО)

Откако е член на жирито во „Гранд-ѕвезди“, поп-пејачката Јелена Карлеуша е многу присутна во медиумите, а уште поприсутна на социјалните мрежи. Изгледа дека медиумското ембарго, како што самата го нарекува, придонесе пејачката да ја искористи шансата што и’ ја даде Саша Поповиќ за да надомести за претходните години кога медиумите „ја игнорираа“. Како и да е, најголемо внимание сепак привлекуваат фотографиите што таа ги објавува, пред се’, поради физичките атрибути на згодната пејачка.

Читај повеќе
Поддржете го Veles Press со кликнување на лајк close[x]