Ударни вести

БЕЈБС

8 совети за посилен оргазам и поголемо задоволство

  Оргазмот е значаен дел од сексуалниот живот и сите посакуваат „големото О“ да биде кулминација на секој сексуален однос. Машките во тој поглед се поголеми среќници и не се соочуваат со проблеми на патот кон врвното задоволство. Од друга страна, жените поретко го доживуваат ова ослободување на сексуалната енергија кое резултира со незаборавно експлозивно уживање.

Читај повеќе

Шест показатели дека и вие сте од оние кои се фантастични во креветот

Сексот нема за сите најважна улога во врската, но и во животот воопшто, но би се зачудиле кога би знаеле за колку жени тој е всушност навистина исклучително важен. Сексот влијае на нашето здравје, на нашите активности, и на самиот крај – токму поради него подобро се чувствуваме во сопствената кожа.

Читај повеќе

(ФОТО) Сервираа нова доза БЕСНИ ФОТОГРАФИИ: Сестрите од Неготино го запалија Дубаи!

Атктивните модели, сестрите Љупка и Маричка од Неготино поради својата специфична убавина и ангажманите во Обединетите Арапски Емирати, преку медиумите стана препознатливи и кај нас. Извесен период паузираа од работата и му се вратија на родното Неготино, но сега повторно преку социјалните мрежи праќаат жешки поздрави во провокативно издание, додека позираат во бесно Ферари.

Читај повеќе

Изненадување: која големината на градите е идеалена за мажите

Се чини дека постојат предрасуди за луѓето и нивните желби, што поголеми толку подобро.” Истражувањата покажаа дека повеќето од нив сакаат жени со големината на градите медиум. Според американската студија, во која беа вклучени 2000 мажи и жени од САД и Европа, идеална големина на градите е средната – ниту премногу мали, ниту премногу големи.

Читај повеќе

Милена Антовска во најкусото фустанче досега: Ќе ви испаднат очите од оваа доза сексапил! (фото)

Милена Антовска е позната по витката линија и љубовта кон спортувањето. Но деновиве водителката направи експлозија од сексапил при едно свое појавување. Таа облече кусо бело фустанче во кое до израз дојдоа нејзините долги нозе.

Читај повеќе

Вистинска двојничка на Емина Јаховиќ: Александра Накова разголена и влажна се враќа на големи врати! (фото)

Сигурно не сте ја заборавиле нашата Плејбој зајачица, манекенката Александра Накова, која од март 2015 година е во среќен брак со кошаркарот Никола Гајдаџиев и е мајка на малечката Леа.

Читај повеќе

Подгответе ги очите, ваква риба не се гледа секој ден: Сузана Гавазова во жешко издание (фото)

До пред некој ден ниските температури придонесоа да бидеме наоблечани со зимска облека, но кога  сонцето почна да грее заборавивме на зимата и снегот.

Читај повеќе

Скромната Анастасија Петреска се разголе и руши рекорди со лајкови: Нејзиното деколте ќе ви го помати умот! (фото)

Анастасија Петреска посветено чекор по чекор ја гради својата музичка кариера и иако сака да од време навреме да остави силен впечаток со фестивалските изданија, таа сепак ја задржува скромноста.

Читај повеќе

Селфи од кревет: Од деколтето на Елена Ристеска нема да ви се спие ( фото)

Елена Ристеска знае како да ги израдува своите фанови, понекогаш со својот глас, понекогаш со својот стас. По посетата на Италија, Елена се фати за работа и започна да го снима својот нов спот,

Читај повеќе
Поддржете го Veles Press со кликнување на лајк close[x]