ФОТО

ВНИМАВАЈТЕ КАДЕ ГЛЕДАТЕ: Погледнете зошто оваа скопјанка ги хипнотизира мажите (ФОТО)

Ретко кое машко ќе остане рамнодушно на изгледот на оваа девојка Да се биде машко во Скопје и притоа да останете рамнодушни на толку многу убави и згодни девојки е очигледно најтешката задача.

Читај повеќе

ФОТО: Неверојатно Мала Триаголена куќа во Јапонија а одвнатре прекрасна и со много конфорт

Ова е примерок за во иднина и е уште еден доказ дек големината не игра улога, сето тоа погледнете го долу испод:

Читај повеќе

ФОТО: Уметникот замислува што Роланд Мекдоналдс би правел во пеколот

Ако некогаш сте се запрашале како Мек Доналдс ќе изгледа во апокалиптичен свет на зомбија во кој пресудуваат нацистите, уметницитекот Џејк и Динос Чепмен преку овие негови креации ќе ви го презентира тоа.

Читај повеќе

ФОТО: Најдобрите идеи за тетоважа од кучиња

Кучето не е само милениче. Него не му е грижа за твојот избор на кариера, богатство или недостатоци, тоа ќе те сака безусловно. Не е изненадување дека за сопствениците на кучиња загубата на нивното куче е исто толку болна како загубата на човек.

Читај повеќе

ФОТО: 17 снепчет слики од животни кои сигурно ќе ве насмеат

Ако сте барале нешто комично да го видите што ќе ве насмее до солзи тука сте на вистинско место. Погледнете ги сите 17 долу испод:

Читај повеќе

ФОТО: Нова Јапонска гејмерска фотеља од соништата

Фотељата е достапна во 4 бои и е така конструирана да ги задоволи потребите на сите гејмери. Подолу е објаснето како се користи и исто така може да се користи за читање на книга. Погледнете го сето тоа долу испод:

Читај повеќе
Поддржете го Veles Press со кликнување на лајк close[x]